KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13229422

nr 1322 9422

Nils Fredricsson

(1903-1987), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 59x72cm

Nils Fredricsson, svensk bildkonstnär född 1903, död 1987.

måndag 27 april 2020
kl 18:54:04

Nils Fredricsson

Läs mer om Nils Fredricsson